Kurumsal

 

 

 

1980’den bu yana, Türkiye'nin  geçmişi, geleceği, mihenk taşı tekstilin yanındayız. Tekstille yaşıyoruz, tekstilde dünya standartlarını müşterimize  yaşatmak da birinci ilkemiz !

Otuz yılı aşkın bir süredir İstanbul’da tekstil makineleri ve hammaddeleri alanında hizmet veren Kendal Tekstil, zengin portföyü, üretim deneyimli kadrosu ve satış sonrası müşteri odaklı servis ekibiyle hizmetinizde.


Global ölçekte rekabet edebilmeniz için ….  İlkemiz dünyanın bir numaralarıyla çalışmak!

Kendal Tekstil’in en işlevsel, en yeni, en buluşçu teknolojilerle zenginleştirdiği portföyü sayesinde, hem işletmenizi daha verimli kılacak hem de “size özel” en doğru seçeneğe ulaşacaksınız.

Tüm ihtiyaçlarınız için…. En yeni teknolojinin ürünü en muteber makineler; zengin hammadde seçenekleri !

İplik, dokuma, örgü, boya, apre, terbiye, nonwoven ve elyaf   tesis üretim makinelerini projelendirme ve temin etmenin yanı sıra pamuklu, sentetik, nonwoven, strayhgarn, kamgarn tesislerinin a’dan z’ye tüm hammadde ihtiyaçlarını Kendal Tekstil’le temin edebilirsiniz. Ayrıca her tür doğal, selüzozik ve sentetik elyaf, tops ve karışımları ile bunlardan üretilen dokuma ve triko torsiyonlu iplikler, teknolojik ve sanayi tipi iplikler, fantezi elyaflar ve iplikler, çok özel efekt iplikleri gibi hammaddeler Kendal Tekstil’de!

Profesyonel ve doğru hizmet alabilmeniz için …. İlk işimiz size kulak vermek, ihtiyaçlarınızı doğru tespit etmek!

Konusunda eğitimli, deneyim sahibi, sektörün ve üretimin içinden gelen, dolayısıyla işletmelerin sorunlarıyla ihtiyaçlarını çok iyi bilen Kendal kadrosu sizi dinliyor, hedeflerinize en uygun çözümleri öneriyor.

Zengin hammadde ….

İstediğiniz hammaddenin piyasadaki en kalitelisi, en hızlı şekilde, üstelik rekabetçi ortamda en avantajlı fiyatla, dünyanın lider kuruluşlarıyla iş ortaklığı içinde olan Kendal Tekstil’de.

İhtiyaca uygun makineler ….

Uzman kadromuz gerek yeni yatırımlarınızın plan, proje ve uygulama aşamalarında gerekse mevcut tesislerinizin modernizasyonu ve en yeni teknolojiyle güncellenmesi konusunda en uygun çözümlerle yanınızda.

Satış sonrası da yanınızda ….

Kaliteli hizmet vermenin yanında pozitif değer üretmeyi de ilke edinen Kendal Tekstil işbirliğinde bulunduğu bazı firmalarla ortak çalışma içinde. Bu profesyonel paylaşım, güçlü servis, bakım ve yedek parça birimi satış sonrası düzenli takiplerle işletmenizin ihtiyaçlarının tespit edilmesini, bu ihtiyaçların en sağlıklı biçimde karşılanmasını sağlıyor. Başarısını ‘’ Öncelikle Müşteri Memnuniyeti ‘’ ne odaklayan  Kendal Tekstil, bu anlayışla işletmelere uzun ömürlü bir işbirliği sunuyor.
Kendal Tekstil olarak, gerek dünyanın en ileri ve gelişmiş ülkelerinde gerekse ülkemizin en saygın işletmelerinde kullanılmakta olan rakipsiz makineleri ve kaliteli hammaddeleri sunmanın gururunu ve güvenini taşıyoruz.