İnsan Kaynakları

Şirket dinamizminin gerektirdiği yetkinliklere sahip, öğrenmeye ve gelişmeye istekli, verimliliği esas alan ve sistem odaklı yaklaşım sergileyen çalışanları; şirketimize kazandırmak, onların kişisel ve mesleki gelişimlerine katkı sağlamak ve potansiyellerini en verimli şekilde kullanmalarına olanak sağlamak.

MİSYON

Kendal Tekstil 'in stratejileri ve hedefleri doğrultusunda; çalışanlarımız için çağdaş insan kaynakları uygulamalarını hayata geçirip, sürekliliğini sağlamak ve gereksinimler doğrultusunda geliştirmek.

VİZYON

Kendal Tekstil 'in sürekli başarısı için; kendisi ve işine değer katan, kuruma bağlılığı yüksek, çözüm odaklı insan kaynağına sahip olmak. Dünyada global satış ve tedarik bayileri ile, Kendal Tekstil uluslu ve hızlı tempolu küresel ticaret ortamında büyük kariyer fırsatları vardır.

Biz itina ile her bir başvuruyu değerlendireceğiz. İnsan Kaynakları Departmanı ( Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. ) mümkün olduğu kadar çok detay içeren başvurunuzu gönderin

Telefonla yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır.

İnsan Kaynakları Formu